Divas Wwe Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İsteklerim

2 posters
YazarMesaj
HHH
Tna Gm
Tna Gm
HHH

İsteklerim Empty
MesajKonu: İsteklerim   İsteklerim I_icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 8:29 pm

1-Güreşci Transferi olsun(ama para modu devreye girmesi lazım)ilk öncee brandlar sıfırlanacak herkezin parası 30.000 TL olcak mesela ben John Cena yı 5.000 TL karşılığında brandıma çağırıyorum diye konu açcam ama siz mesela 10.000 verdiniz size gelebilir(ilerilerde draft sistemi olsun 100 üyeyi geçince)böyle daha iyi olur bence

2-Brand Finansı olcak mesela TNA Brandının Finans konusu her Brandın olcak ben herhangi birini branda çağırıyorum o kişiye verilecek para Finans konusundan güncel değiştirilecek (Brand Finanslarının Parası 1.000.000 veya 500.000 TL olsun)

3-Reyting olcak (Brandlarda en az 2 kişi olunca bu devreye girsin)haftalık Anket açılacak vede anketlerde hesaplanacak 1. gelen brandın Finansına 100.000 2. gelen branda 50.000 3.ye ve 4.ye para olmıyacak

4-Önceki konudaki gibi Hayvanlar-Evler-Arabalar diye bölümler açılacak onların satış fiyatı olcak(iyiden-kötüye fiyatları sıralayın sıralayın)

Not:Post kasıyo demeyin bunlar önemli
Aηgєliηa Lovє
Admin
Admin
Aηgєliηa Lovє

İsteklerim Empty
MesajKonu: Geri: İsteklerim   İsteklerim I_icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 10:59 pm

Yha Ne Çok İsteğin Var Bu 2 Uyarın 3.de Banned
http://divaswwerpg.yetkinforum.com
HHH
Tna Gm
Tna Gm
HHH

İsteklerim Empty
MesajKonu: Geri: İsteklerim   İsteklerim I_icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 11:03 pm

sitenizin yetkinforum da yükselsin diye

İsteklerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsteklerim
» İsteklerim
» İsteklerim
» İsteklerim
» [ANKET]İsteklerim